پايان نامه

مشخصات پايان نامه:

۹۶/۱۱/۳۰ دفاع:
۲۶۸۵ شناسه:
الناز شفي تبريزي دانشجو:
طراحي روشنايي با رويكرد احساس گرايانه عنوان فارسي:
lighting design with emotional design عنوان انگليسي:

چكيده

نورپردازي مناسب در محيط هاي داخلي هميشه يكي از مهم ترين اصول طراحي داخلي است. نورپردازيي در دكوراسيون داخلي تاثير شگرفي بر زيبايي و چشم گيري آن مي گذارد، براي مثال رنگ هاي موجود در محيط مانند رنگ ديوارها، براي ايجاد كردن حس و حالي كه مد نظر شما است تا حد بسيار زيادي به نوع نورپردازي و روشنايي در محيط شما بستگي دارند. به همين خاطر در اين پروژه سعي مي كنيم در طراحي سيستم نورپردازي و روشنايي محيط هاي داخلي، اندكي پارا فراتر بگذارند و با ايجاد مدل هايي خلاقانه و منحصر بفرد، چيزي بيشتر از يك سيستم روشنايي ملايم و لطيف كه بعضا توسط فرم هاي جديد همراهي مي شوند، ارائه كنيم.

در اين پرژه سعي بر آن بوده است كه با در گير كردن احساسات كاربر،محصولي طراحي شود كه محيطي خاص و پر آرامشي را برايشان فراهم آورد.با در نظر گرفتن جمعي ازكاربران به تحقيق و پژوهش ،انجام پرسش نامه و... به بررسي نيازهاي كاربران پرداختيم .بعد از جمع آوري اطلاعات

و ارزيابي آنها، نمونه طراح هايي زده شد كه از بين آنها و با ارزيابي دوباره كه شامل مصاحبه مجدد با كاربران و بازخوردشان و همچنين با استفاده از روش اندازه گيري كانسي ،كه روشي نظام مند مي باشد ،طرح نهايي انتخاب و صورت پذيرفت مورد رضايت كاربر قرار گرفت.

چکيده:

لغات كليدي طراحي محصول،طراحي احساس گرا، روشنايي،كانسي

کلمات کليدي

اساتيد:

دکتر مهران فاطمي نيا استاد راهنما:
استاد راهنماي دوم:
دکتر جمشيد امامي استاد مشاور:
استاد مشاور دوم:

مقالات مستخرج از پايان نامه:

چکيده سال انتشار مجله/همايش/انتشارات
Vol/Issue/Pages
عنوان / نويسندگان وضعيت / نوع

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.