خبر شماره ۵۳۴۶

پيام تسليت دبير شوراي عالي انقلاب فرهنگي به مناسبت درگذشت دكتر سيدمحمدكاظم نائيني

بازديد: ۱۶۲     ۹۹/۲/۱۱

دكتر سعيد رضا عاملي دبير شوراي عالي انقلاب فرهنگي طي پيامي درگذشت دكتر سيد محمد كاظم نائيني از پيشكسوتان عرصه تعليم و تربيت كشور را تسليت گفت.

متن پيام دكتر عاملي به شرح ذيل است:

انا لله و انا اليه راجعون
 
درگذشت پيشكسوت خدوم عرصه تعليم و تربيت كشور مرحوم مغفور دكتر سيد محمد كاظم نائيني را به همه معلمان و فعالان اين عرصه مهم تسليت عرض مي‌كنم.
آن مرحوم كه سابقه همكاري با شهيد بزرگوار محمدعلي رجايي را در كارنامه درخشان فعاليت خود در عرضه تعليم و تربيت داشت، در بخش‌هاي مختلف اين عرصه مانند سياستگذاري، برنامه‌ريزي و تاليف كتب درسي،  نقش بارزي داشت و در هر زمينه‌اي كه توان خدمت داشت از بذل توان خود دريغ نكرد.
عضويت در شوراي عالي آموزش و پرورش، عضويت در هيئت علمي دانشگاه تهران و همكاري با شوراي عالي انقلاب فرهنگي و وزارتخانه هاي آموزش و پرورش و علوم، تحقيقات و فناوري بخشي از خدمات آن مرحوم بود.
فقدان اين معلم دلسوز كه در ماه مبارك رمضان و در آستانه روز معلم درگذشت را به همه معلمان و فعالان عرصه تعليم و تربيت تسليت گفته و رحمت و مغفرت الهي را براي ايشان و صبر جميل براي بازماندگان آن مرحوم از درگاه ايزد متعال خواستارم.
سعيدرضا عاملي
دبير شوراي عالي انقلاب فرهنگي

بازديد: ۵۰۶۱۲   ۹۸/۱۱/۲
بازديد: ۱۹۳۵۹   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۴۶۵۶   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۱۴۲۰۹   ۹۸/۱۰/۲
بازديد: ۱۰۹۳۳   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۱۰۱۰۳   ۹۸/۴/۱۵
seen: 9647   2018-12-03
بازديد: ۸۵۱۳   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۷۳۴۲   ۹۸/۳/۲۰
بازديد: ۷۲۳۷   ۹۸/۶/۲۰

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.