خبر شماره ۵۲۲۰

خبر جشن هشتمين سالگرد تاسيس پرديس البرز

بازديد: ۱۹۴     ۹۸/۸/۲۲

 

به گزارش روابط عمومي پرديس البرز، جشن هشتمين سالگرد تاسيس پرديس البرز روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۸/۲۱ با حضور اعضاي هيات رئيسه و كاركنان پرديس البرز در سالن شوراي پرديس البرز برگزار گرديد.

در ابتداي مراسم، دكتر يونس نوربخش، رئيس پرديس البرز ضمن تبريك ولادت حضرت رسول اكرم (ص)، آغاز هفته وحدت و هشتمين سالگرد تاسيس پرديس البرز گفت: بحمدالله پرديس توانسته است طي اين مدت كوتاه در همه زمينه ها از جمله آموزشي، پژوهشي، دانشجويي، بين الملل و اداري توسعه مناسب داشته باشد. 

وي گفت: در حوزه آموزش، پرديس البرز در سال جاري توانسته است ۶۰۰ دانشجوي كارشناسي ارشد و ۱۰۰ دانشجوي دكتري را در رشته هاي مختلف پذيرش نمايد و خدمات آموزشي بالاتر از استاندارد تعريف شده دانشگاه را به دانشجويان ارائه نمايد.

در حوزه پژوهشي پرديس البرز دستاوردهاي بسيار چشمگيري كسب شده است كه از جمله مي توان به افتتاح كتابخانه پرديس البرز در كتابخانه دانشگاه تهران، راه اندازي سامانه همانندجو براي بررسي پايان نامه هاي دانشجويي، جذب اساتيد وابسته در پرديس البرز و غيره اشاره نمود.

در حوزه بين الملل، در يكسال اخير بيش از ۲۰۰ مورد تقاضاي پذيرش دانشجويان خارجي دريافت گرديده است كه از اين تعداد با پذيرش بيش از صد نفر موافقت به عمل آمده است.

در حوزه خدمات دانشجويي، فعاليت در زمينه تربيت بدني بسيار فعال است. هنوز هم بخش مستقلي به نام تربيت بدني در پرديس وجود ندارد. با اينحال بخش دانشجويي در گسترش ورزش همگاني و تخصصي هم در بين دانشجويان و هم در بين كاركنان بسيار فعال عمل نموده است تا جايي كه در حال حاضر رتبه پرديس البرز در رتبه بندي دانشگاه ارتقا پيدا كرده است.

از ديگر فعاليت هاي حوزه دانشجويي مي توان به تاسيس انجمن فارغ التحصيلان اشاره نمود. اگرچه اين انجمن در ابتداي راه است اما به مانند بذر و نهالي است كه كاشته شده است و چند سال بعد درخت تنومند و پرباري خواهد شد.

وي در ادامه افزود: در حوزه انفورماتيك، پيش از اين يك سايت معمولي وجود داشت كه به روز نبود. اما در حال حاضر يك سايت آبرومند وجود دارد كه در حوزه هاي اطلاع رساني، خبري و ساماندهي كارهاي اداري فعاليت هاي مختلفي انجام مي دهد.

در حوزه خبري، در ابتدا واحدي به نام روابط عمومي وجود نداشت و هيچگونه خبري نيز منعكس نمي شد. اما در حال حاضر، اخبار مرتبط با پرديس بطور مرتب در سطح دانشگاه و حتي رسانه ها انعكاس پيدا مي كند.

دكتر نوربخش گفت: اصولا در همه حوزه ها در مجموع، كار رو به جلو بوده و پسروي در كار نداشته ايم. در حال حاضر مراسم نودانشجويان براي دانشجويان ورودي جديد پرديس برگزار مي گردد. اميدواريم كه بتوانيم در آينده نزديك نيز مراسم فارغ التحصيلان را با كمك انجمن فارغ التحصيلان برگزار نمائيم تا فارغ التحصيلان پرديس نيز هويت مستقلي را كسب نمايند.

وي افزود: در حوزه آموزش، ثبت نام ها و برنامه ريزي آموزشي نيز بسيار منظم عمل شده ولي بايد تلاش كنيم در همه زمينه ها بيش از اين ارتقاء داشته باشيم.

اين دستاورد، محصول عوامل مختلفي چون وجود همكاران، مديران و مجموعه اي است كه همدلانه در پرتو حمايت هاي هيات رئيسه دانشگاه و مسئولين محترم دانشگاه فعاليت مي نمايند. پرديس البرز در همه حوزه ها، در كنار دانشگاه تهران باعث افتخار گرديده است. راه هنوز طولاني است و پرديس هنوز يك دانشگاه نوجوان است.

تقارن برگزاري اين جشن با ميلاد پيامبر عظيم الشان اسلام و هفته وحدت را به فال نيك نيك مي گيريم و اميدواريم همگي مشمول رحمت پيامبر عظيم الشان اسلام گرديم.

در ادامه، ساير اساتيد پرديس البرز و معاونين اجرائي، علمي و بين الملل نيز هر كدام بطور جداگانه ولادت حضرت رسول اكرم (ص)، آغاز هفته وحدت و هشتمين سالگرد تاسيس پرديس البرز را به همكاران تبريك گفتند.

در پايان مراسم نيز از آقاي جمشيد نظيفي (به عنوان كارمند نمونه ۱۳۹۸ پرديس البرز معرفي شده به دانشگاه)، آقاي امير امرايي و خانم آيناز نوري (كارمندان نمونه پرديس در سال ۱۳۹۸) تقدير به عمل آمد.

 

 


بازديد: ۴۸۸۲۴   ۹۸/۱۱/۲
بازديد: ۱۸۹۳۴   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۴۳۱۰   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۱۳۷۰۷   ۹۸/۱۰/۲
بازديد: ۱۰۵۴۸   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۸۳۶۳   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۷۲۰۶   ۹۸/۳/۲۰
بازديد: ۷۰۶۷   ۹۸/۶/۲۰
بازديد: ۶۶۳۳   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۶۱۳   ۹۶/۶/۱۱

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.