خبر شماره ۵۰۱۷

حضور اولين گروه از دانشجويان خارجي غير بورسيه در پرديس البرز

بازديد: ۶۷۳     ۹۷/۱۲/۱۵

روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۱۵ اولين گروه از دانشجويان خارجي مشغول به تحصيل در پرديس البرز با رياست پرديس و مشاور امور بين الملل ملاقات نمودند.

در ابتداي اين ديدار، دكتر يونس نوربخش، دانشيار جامعه شناسي و رئيس پرديس البرز ضمن خوشامدگويي به دانشجويان مواردي را جهت آشنايي دانشجويان با دانشگاه تهران و پرديس البرز مطرح نمودند. دكتر نوربخش ضمن اظهار خرسندي از انتخاب پرديس البرز توسط دانشجويان خارجي جهت ادامه تحصيل بر تصميم پرديس جهت آموزش و پژوهش كيفي و همچنين راحتي و آرامش و گذراندن دوران دانشجويي خاطره انگيز در دانشگاه تهران تاكيد نمود. وي بين المللي شدن و جذب دانشجوي خارجي را در چارچوب ارتباطات بين فرهنگي و ارتقاء كيفيت در حوزه آموزش و پژوهش و پيشبرد همكاري هاي علمي و بين المللي داراي اهميت دانست.

دكتر محمدرضا سعيدآبادي، دانشيار روابط بين الملل و مشاور امور بين الملل پرديس در ادامه ضمن برشمردن امكانات و فرايندهاي موجود در پرديس به چگونگي روند جذب دانشجويان خارجي در پرديس و اقدامات و فعاليت هاي بين المللي پرديس اشاره كرد و تاكيد نمود كه پرديس با حفظ استانداردهاي پذيرش دانشجو در دانشگاه تهران، در ترم هاي اينده شاهد پذيرش روزافزون دانشجويان خارجي خواهد بود.

لازم به ذكر است اولين گروه از دانشجويان خارجي پذيرفته شده در پرديس البرز در رشته هاي مختلفي چون روانشناسي، حقوق بين الملل، ارتباط تصويري، حقوق جزا و جرم شناسي و زبان و ادبيات فارسي در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي مشغول تحصيل هستند.

 

 


بازديد: ۴۸۸۴۶   ۹۸/۱۱/۲
بازديد: ۱۸۹۳۶   ۹۴/۲/۳۰
بازديد: ۱۴۳۱۲   ۹۶/۶/۱۲
بازديد: ۱۳۷۰۸   ۹۸/۱۰/۲
بازديد: ۱۰۵۵۱   ۹۶/۶/۱۳
بازديد: ۸۳۶۶   ۹۶/۳/۱۷
بازديد: ۷۲۰۷   ۹۸/۳/۲۰
بازديد: ۷۰۶۹   ۹۸/۶/۲۰
بازديد: ۶۶۳۶   ۹۷/۶/۱۳
بازديد: ۵۶۱۴   ۹۶/۶/۱۱

تماس با ما

اداره رياست: ۸۸۳۹۱۴۰۰-۰۲۱
امور مالي: ۸۸۳۹۰۸۸۷-۰۲۱
امور اداري: ۸۸۳۹۸۸۶-۰۲۱
آموزش: تماس با کارشناسان آموزش
دورنگار: ۸۸۳۹۰۸۸۹-۰۲۱
دورنگار دبيرخانه: ۸۸۳۹۰۸۸۶-۰۲۱ داخلي ۲۶۰

تهران، بلوار کشاورز، خيابان وصال شيرازي، كوچه فردانش پلاك ۲

آمار وب سايت

توجه

تمامي حقوق براي پرديس البرز دانشگاه تهران محفوظ است. بازنشر اطلاعات اعم از اخبار صفحات وب سايت با ذکر منبع بدون اشکال است. ارجاع به پايان نامه‌هاي دانشجويي بايد قالب استاندارد علمي انجام شود.